PERSONEL TAŞIMACILIĞI

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Ömür Turizm olarak, mevcut müşterilerimize ve yeni müşteri adaylarımıza daha iyi hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Bu hedef doğrultusunda bulut tabanlı kurumsal yönetim sistemleri ile iş akışımızı takip etmekteyiz.

Ömür Turizm olarak, hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimize karşı sorumluluk sahibi bir firmayız. Firmamızda çalışan tüm personellerimizi belirli standartlara göre belirleriz. Çalışma arkadaşımız olan sürücülerimiz, konusunda deneyimli, güler yüzlü, iletişim yönü güçlü ve sorumluluk sahibi, taşımacılık sektöründe gerekli olan SRC belgesi, Psikoteknik belgesi, mesleki yeterlilik belgeleri ve her yıl yenilenmesi gereken sağlık raporu gibi evraklarına sahip olan kişilerden oluşmaktadır.

Personel taşımacılığında kullanılan araçlarımız minibüs (16+1 kişilik), midibüs (27+1 kişilik) ve otobüslerdir (46+1 kişilik). A raçlarımızın bakımları ve temizliği periyodik olarak yapılmaktadır. Araçlarımızın hepsi zorunlu trafik sigortası, kasko ve koltuk sigortaları yapılmış olarak trafikteki yerini almaktadır. Gebze merkezli olmak üzere, İzmit, İstanbul ve Adapazarı bölgelerinde, her mesafede personelinizin işe geliş ve gidiş saatlerinde, personel taşımacılığı hizmetimizle cevap verebilmekteyiz. Personel taşımacılığındaki hizmet anlayışımız, personeli tam zamanında iş yerine getirmek ve iş çıkışı, evlerine zamanında ulaştırmaktır.

image
image

AVANTAJLARI


    Personelin yorucu bir şekilde işe gelmesi engellenmiş olur. Personelin işe geç kalması, trafik ve benzeri problemlerden geliş zamanlarının değişkenliği azalır. Personelin birbirini tanıması ve kaynaşmasına sebep olur. Personel için servis içi rahat ortamda zamanlarının iyi değerlendirilmesi için bir fırsat olur.

image

HİZMET ANLAYIŞI


    Kamu ve Özel kuruluşlarının belirleyeceği kurallar çerçevesinde, taşımacılık standartları doğrultusunda hizmet sunmaktayız. Hizmet sunduğumuz kurumun ihtiyaçları doğrultusunda, araç tipi/tiplerini ve özelliklerini, rotasyonu, noktalar, kullanılacak olan teknoloji ve ön görülen gereksinimler belirlenerek minimum maliyetler ile maksimum fayda sağlamaktayız.

    Bu maksimum fayda, kurum giderlerini düşürmekte çok geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Bizler ÖMÜR Turizm olarak sunmuş olduğumuz Personel Taşımacılığı hizmetinin bir ayrıcalık değil, bir standart olduğunu düşünüyor ve sektörümüzle, bütün tecrübemizi paylaşmanın haklı gururunu yaşamaktayız.