ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Öğrenci taşımacılığı sorumluluk isteyen bir hizmetir. Bu hizmeti veren kişilerin, sorumluluk sahibi ve seçilmiş kişilerden olması gerekmektedir.Firmamızda öğrenci taşımacılığı hizmeti verecek kişilere ;

 • En az 5 yıllık ehliyet sahibi olması,
 • 5 yıl süresince düzenli olarak sektörde hizmet vermiş tecrübeli olması,
 • Herhangi bir sağlık sorununun olmaması,
 • Adli sicil kaydının temiz olması,
 • İletişim yönü güçlü olan kişiler arasından seçiyoruz.
 • Öğrenci taşımacılığı hizmetlerimizin iş akışını da yine kurumsal filo yönetim sistemlerimiz ile takip ediyoruz.

  image
  image

  AVANTAJLARI


   İş güvenliğinden asla ödün vermeyiz. Personellerimizi testlere tabi tutarız. Misafirlerimizle iyi ilişkiler kurmaya özen gösteririz. Kendimizi geliştirmek için gereken özveriyi gösteririz. Misafirlerimize konfor ve huzuru sunarız. Takip sistemlerimiz ile araçlarımızı her an takip ederiz. Personelimiz ile sürekli iletişim kurarız.

  image

  HİZMET ANLAYIŞI


   Yolculuğun güvenli olması ve disiplin şartını göz önüne alarak sevgili öğrencilerimizi evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırmak için en güvenli ve konforlu şartları siz saygı değer velilerimize sunmak en birinci vazifemizdir.

   Siz değerli velilerimizin gözünün arkada kalmaması için öğrencilerimiz; kara yolunda servis aracı içinde öğretmenleriyle ve bir abla sevgisi içinde okullarına ve evlerine ulaştırılmaktadır. Öğrencilerimizin de; arkadaşlarıyla, sevdikleriyle yolculuk yapması, etrafını seyrederek sohbet etmesi bizlerle keyifli bir zaman geçirmesi temel ilkemizdir.