FİRMA PROFİLİ

ÖMÜR TURİZM

Firmamız 1996 yılından, günümüze kadar taşımacılık sektöründe İstanbul, Kocaeli ve Adapazarı bölgelerinde hizmet vermektedir. Firmamız, personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı, özel gün ve organizasyon taşımacılığı (şehir içi, şehir dışı), hizmetleri vermektedir. ÖMÜR TURİZM bünyesinde 20 adeti öz mal araç olmak üzere 75 adet araçlık filo ile hizmet vermekteyiz. Araçlarımızın hepsini takip cihazları ile sürekli olarak takip etmekteyiz. Talep eden firmalarımıza, tanımlayacağımız şifre ile hizmet verdiğimiz araçlarımızı takip etmelerini sağlıyoruz. Hizmet vermiş olduğumuz firmaların her birinden sorumlu, konusunda deneyimli proje sorumlularımız vardır. Kuruluşumuzdan buyana dürüstlük, 7/24 ulaşılabilirlik, firmalarımızın taleplerine hızlı cevap verebilmek, teknolojik gelişmeleri takip etmek, insana saygı ve sorunsuz hizmeti sunmak, ilkelerimiz doğrultusunda, firmalarımıza karşı almış olduğumuz sorumluluğu ve işimizi severek yapıyoruz.

image
image

MİSYONUMUZ


    Günümüz şartlarında "zamanın" çok değerli bir hazine olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinç ve anlayışla iş ortaklarımızın çalışanlarını, zamanında ve konforlu hizmet anlayışımızla araçlarımızda misafir ediyoruz.

VİZYONUMUZ

Hizmet verdiğimiz her iş ortağımızı, yeni iş ortağı adaylarımıza, tereddüt duymadan referans gösterebilecek kalitede hizmet vererek, sektörde lider bir firma olmaktır.

image

PERSONEL TAŞIMACILIĞI
ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI
KURUMSAL YÖNETİM SİSTEMİVELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ